Televisió

Programació

Divendres, 18 gener de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
08.30
Teló de fons
Dones creadores: Desgenerant
Altres
09.00
Central de neu
Esports
09.30
Connexió Parlament
Comissió de Control de l'actuació de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals
Altres
10.00
Notícies locals
Altres
12.00
Gaudeix la festa
De basílica en basílica
Altres
13.00
Viure des de l'essència
Altres
13.30
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Els matins
Altres
08.00
12-14
Informatius
12.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Megaminimals
Infantils
06.01
Asha
Infantils
06.26
Tom & Jerry
Infantils
06.52
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
07.20
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
08.04
Comptem amb la Paula
Infantils
08.39
El xai Shaun
Infantils
09.00
Pat, el gos
Infantils
09.37
Loopdidoo
Infantils
09.59
El Zack i el Quack
Infantils
10.29
El xou del Sr. Peabody i en Sherman
Infantils
11.01
L'Òliba i companyia
Infantils
12.08
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
12.34
Doraemon
Infantils
12.58
Avatar: l'últim mestre de l'aire
Infantils
13.48
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.30
DIR a casa
Esports
07.02
El món a RAC1
Altres
07.30
Televenda
Altres
09.49
La segona hora a 8tv
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Notícies locals
Informatius
14.00
Torna-la a tocar, Sam
Altres
15.00
Central de neu
Esports
15.30
Notícies locals
Informatius
16.00
Teló de fons
Dones creadores: desgenerant
Altres
16.30
Notícies locals
Informatius
17.00
Gaudeix la festa
De basílica en basílica
Altres
18.00
Notícies locals
Informatius
18.30
Connecti.cat
Altres
19.00
Notícies locals
Informatius
20.00
Caminant per Catalunya
Badalona
Altres
21.00
Torna-la a tocar, Sam
Altres
21.30
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Crema d'aranja
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
16.00
Tot es mou
Altres
16.40
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Avatar: l'últim mestre de l'aire
Infantils
13.48
El detectiu Conan
Infantils
14.32
Bola de drac Z
Infantils
15.18
Dinotrux
Infantils
16.08
Kazoops!
Infantils
16.32
Comptem amb la Paula
Infantils
16.59
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.57
Oddbods
Infantils
18.11
Kikoriki
Infantils
18.33
La màgica Do-Re-Mi
Infantils
19.05
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
19.30
Pel·lícula: Equip Tigre: la muntanya dels 1.000 dr
Pel·lícules
20.25
Històries de la vida
El creixement
Documentals
21.55
RAC1
Altres
14.00
Zap 8/Interferencias
Altres
15.00
DIR a casa
Esports
15.25
Pel·lícula: El justiciero ciego
Pel·lícules
15.53
Escépticos
¿Cambio climático?
Altres
17.55
La segona hora a 8tv
Altres
18.44
Hora B
Esports
19.35
El padre Brown
La cara de la muerte
Sèries
20.34
El padre Brown
El alcalde y el mago
Sèries
21.19
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Notícies locals
Informatius
22.00
Polònia
Altres
22.00
La nit dels Òscars
Altres
22.35
Més 324
Altres
23.50
Gran reserva
Xou: Set de nit
Altres
01.30
Ritmes a l'estudi
Altres
02.45
Blues a l'estudi
Altres
03.45
Jazz a l'estudi
Altres
04.45
Videoclips catalans
Altres
05.45
Històries de la vida
El creixement
Documentals
21.55
Alaska salvatge
Estiu
Documentals
22.55
Xoc d'anhels 1918-1939
Pau
Documentals
23.50
Històries de la vida
El creixement
Documentals
00.45
Alaska salvatge
Estiu
Documentals
01.40
Xoc d'anhels 1918-1939
Pau
Documentals
02.30
Expedició al Rift Valley
Els guerrers de la pluja
Documentals
03.25
Expedició al Rift Valley
Gana vora el riu
Documentals
03.50
Viure als Pirineus
Cinto Gabriel i Jean Hourticq, hivern
Documentals
04.15
A taula
A Lapònia
Documentals
05.05
Thalassa
El joc de la pesca
Altres
05.35
Videoclips catalans
Altres
05.50
El padre Brown
El alcalde y el mago
Sèries
21.19
Misteris... amb Sebastià d'Arbó
Altres
22.20
Brigada Antivicio
Joven talento
Sèries
00.40
Brigada Antivicio
Antiguo amor
Sèries
01.29
El món a RAC1
Altres
02.24